MCR03EZPFX2211
MFR.Part #
MCR03EZPFX2211
JLCPCB Part #
C253385
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.21kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS