KTR10EZPJ306
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
KTR10EZPJ306
JLCPCB Part #
C6072486
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS