ESR10EZPF1911
MFR.Part #
ESR10EZPF1911
JLCPCB Part #
C2106991
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 150V 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS