MCR03EZPFX1691
MFR.Part #
MCR03EZPFX1691
JLCPCB Part #
C308205
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 100mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS