ESR10EZPF1R20
MFR.Part #
ESR10EZPF1R20
JLCPCB Part #
C6554034
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS