KTR03EZPF3003
MFR.Part #
KTR03EZPF3003
JLCPCB Part #
C3916295
Description
-55℃~+155℃ 100mW 300kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS