MCR100JZHF66R5
MFR.Part #
MCR100JZHF66R5
JLCPCB Part #
C19472353
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 1W 66.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS