MCR03ERTJ132
MFR.Part #
MCR03ERTJ132
JLCPCB Part #
C308103
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 100mW 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS