MCR18ERTF1054
MFR.Part #
MCR18ERTF1054
JLCPCB Part #
C19577557
Description
-55℃~+155℃ 1.05MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS