MCR03ERTF6810
MFR.Part #
MCR03ERTF6810
JLCPCB Part #
C308087
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 681Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS