SDR03EZPF4303
MFR.Part #
SDR03EZPF4303
JLCPCB Part #
C20109428
Description
-55℃~+155℃ 300mW 430kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS