SDR10EZPJ820
MFR.Part #
SDR10EZPJ820
JLCPCB Part #
C7075383
Description
-55℃~+155℃ 500mW 82Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS