MCR01MZPJ560
MFR.Part #
MCR01MZPJ560
JLCPCB Part #
C559320
Description
-55℃~+155℃ 50V 56Ω 63mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS