LTR18EZPF51R0
MFR.Part #
LTR18EZPF51R0
JLCPCB Part #
C5665526
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 51Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS