MCR006YRTF5103
MFR.Part #
MCR006YRTF5103
JLCPCB Part #
C19503758
Description
-55℃~+125℃ 50mW 510kΩ Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS