FTZ30ET148
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
FTZ30ET148
JLCPCB Part #
C5336545
Package
SC-74A
Description
2 Pair Common Anode 200mW 200Ω 29.19V~30.69V 30V 500nA@23V SC-74A Zener Diodes ROHS