MCR006YRTF9102
MFR.Part #
MCR006YRTF9102
JLCPCB Part #
C19572632
Description
-55℃~+125℃ 50mW 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS