RT0201DRD0736RL
MFR.Part #
RT0201DRD0736RL
JLCPCB Part #
C852279
Description
-55℃~+125℃ 36Ω 50mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS