LTR50UZPJ4R7
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
LTR50UZPJ4R7
JLCPCB Part #
C4305860
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.7Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS