ESR01MZPJ430
MFR.Part #
ESR01MZPJ430
JLCPCB Part #
C7275361
Description
-55℃~+155℃ 200mW 43Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS