RB508FM-40AFHT106
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RB508FM-40AFHT106
JLCPCB Part #
C6750806
Package
SOT-323
Description
1 Pair Common Anode 35nA@30V 40V 590mV@40mA 80mA SOT-323 Schottky Diodes ROHS