LTR18EZPJ300
MFR.Part #
LTR18EZPJ300
JLCPCB Part #
C510203
Description
-55℃~+155℃ 30Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS