LTR100LJZPFSR068
MFR.Part #
LTR100LJZPFSR068
JLCPCB Part #
C4213083
Description
-65℃~+155℃ 0ppm/℃~+150ppm/℃ 4W 68mΩ Thick Film Resistor ±1% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS