LTR18EZPFLR300
MFR.Part #
LTR18EZPFLR300
JLCPCB Part #
C559349
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+150ppm/℃ 1W 300mΩ Thick Film Resistor ±1% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS