AC1225FK-0713RL
MFR.Part #
AC1225FK-0713RL
JLCPCB Part #
C7209303
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS