WK73S3ATTE43LJ
MFR.Part #
WK73S3ATTE43LJ
JLCPCB Part #
C4185108
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 43mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS