LTR100JZPFLR100
MFR.Part #
LTR100JZPFLR100
JLCPCB Part #
C20108889
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+150ppm/℃ 100mΩ 2W Thick Film Resistor ±1% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS