MCR10ERTF7870
MFR.Part #
MCR10ERTF7870
JLCPCB Part #
C20437503
Description
-55℃~+155℃ 125mW 787Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS