LTR100JZPF5603
MFR.Part #
LTR100JZPF5603
JLCPCB Part #
C20108877
Description
-55℃~+155℃ 3W 560kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS