BV1LB150FJ-CE2
MFR.Part #
BV1LB150FJ-CE2
JLCPCB Part #
C2149870
Description
-40℃~+150℃ 1 150mΩ 3V~5.5V 6.5A Active High Low Side Switch SOIC-8 Power Distribution Switches ROHS