TRR01MZPF3010
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
TRR01MZPF3010
JLCPCB Part #
C4232999
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 301Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS