RFL30TZ6SGC13
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RFL30TZ6SGC13
JLCPCB Part #
C17351346
Package
TO-247GE
Description
1.5V@30A 30A 55ns 5uA@650V 650V TO-247GE Switching Diodes ROHS