LTR100JZPF3003
MFR.Part #
LTR100JZPF3003
JLCPCB Part #
C20108866
Description
-55℃~+155℃ 300kΩ 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS