ESR10EZPF11R5
MFR.Part #
ESR10EZPF11R5
JLCPCB Part #
C2108585
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 150V 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS