ESR03EZPJ330
MFR.Part #
ESR03EZPJ330
JLCPCB Part #
C253337
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 33Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS