LTR100JZPF3001
MFR.Part #
LTR100JZPF3001
JLCPCB Part #
C20108865
Description
-55℃~+155℃ 3W 3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS