LTR50UZPF44R2
MFR.Part #
LTR50UZPF44R2
JLCPCB Part #
C4205906
Description
-55℃~+155℃ 1W 44.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS