LTR100JZPF2702
MFR.Part #
LTR100JZPF2702
JLCPCB Part #
C6585444
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS