3430A3F51KTDF
MFR.Part #
3430A3F51KTDF
JLCPCB Part #
C6385146
Description
-55℃~+155℃ 3W 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS