LTR100JZPF2200
MFR.Part #
LTR100JZPF2200
JLCPCB Part #
C7297353
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS