AC1225JK-07200KL
MFR.Part #
AC1225JK-07200KL
JLCPCB Part #
C5936923
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS