R6004ENX
MFR.Part #
R6004ENX
JLCPCB Part #
C509284
Package
TO-220FM
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 15nC@10V 250pF 30pF 40W 4A 600V 980mΩ@10V TO-220FM MOSFETs ROHS