LTR100JZPF1303
MFR.Part #
LTR100JZPF1303
JLCPCB Part #
C20108854
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS