LTR100JZPF4303
MFR.Part #
LTR100JZPF4303
JLCPCB Part #
C20108872
Description
-55℃~+155℃ 3W 430kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS