TRR03EZPJ392
MFR.Part #
TRR03EZPJ392
JLCPCB Part #
C3948996
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.9kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS