LTR10EVHFLR360
MFR.Part #
LTR10EVHFLR360
JLCPCB Part #
C2089876
Description
-55℃~+155℃ 360mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS