KTR25JZPJ434
MFR.Part #
KTR25JZPJ434
JLCPCB Part #
C4020632
Description
-55℃~+155℃ 333mW 430kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS