KTR25JZPJ432
MFR.Part #
KTR25JZPJ432
JLCPCB Part #
C4006822
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.3kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS