ESR18EZPF4321
MFR.Part #
ESR18EZPF4321
JLCPCB Part #
C4220941
Description
-55℃~+155℃ 4.32kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS