KTR25JZPF3604
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
KTR25JZPF3604
JLCPCB Part #
C2082710
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 3.6MΩ 333mW 600V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS